You are here

Lugemist Kaukaasia riigita rahvastest

Horisondi tellijatele tõi maikuu ka kingituse – ilmus esimene n-ö Horisondi raamat sarjast LOODUSE RAAMATUKOGU, mis Horisondi tellijateni jõuab tasuta!

LOODUSE RAAMATUKOGU üldjärjekorras neljas raamat „Riigita rahvad. Kaukaasia” annab kompaktse ülevaate selle maailma piirkonna riigita rahvaste tänapäevast ja ajaloost, kultuurist, keelest, usundist, majandusoludest, väljapaistvatest esindajatest, lippudest. Juttu on ka võimalikust tulevikust, mille puhul põhiliselt islamiusuline Kaukaasia leiaks autori arvates head eeskuju näiteks Iraagist.

Raamatu „Riigita rahvad. Kaukaasia” autor Andrus Mölder on pikka aega huvitunud väikerahvastest ja rahvuslippudest, viimastel aastatel eeskätt riigita rahvastest ja nende sümboolikast. Ta on tutvustanud Horisondis maailma riigita rahvaid ja nende probleeme alates aastast 1999 ning salvestanud alates 2004. aasta suvest 75 raadiosaadet 72 riigita rahvast.

LOODUSE RAAMATUKOGU on uus teaberohke raamatusari loodusest, teadusest ja kultuurist. Sari süveneb põhjalikumalt ajakirjades Horisont, Eesti Loodus, Loodusesõber ja Eesti Mets aastate jooksul käsitlust leidnud teemadesse.

 

Uudiste märksõnad: 
Ilmume ka e-ajakirjana: