You are here

Impressum

Indrek Rohtmets

   peatoimetaja

   e-post: indrek@horisont.ee

Kärt Jänes-Kapp

   tegevtoimetaja

   telefon: 610 4107

   e-post: kart@horisont.ee

Toomas Tiivel

   toimetaja 

   e-post: toomas@horisont.ee

Ulvar Käärt

   toimetaja

   e-post: ulvar@horisont.ee

Signe Siim

   keeletoimetaja

   e-post: signe@loodusajakiri.ee

Kersti Tormis

   kujundus

Aadress: Endla 3, Tallinn 10122

(Rahvusraamatukogu hoone)
E-post: horisont@horisont.ee

Väljaandja: MTÜ Loodusajakiri

Endla 3, Tallinn 10122
tel 6104 105, fax 6104 109
e-post: loodusajakiri@loodusajakiri.ee

Vastutav väljaandja: Tiina Talvi
e-post: tiina.talvi@loodusajakiri.ee

Reklaamijuht: Elo Algma
tel 6104 106
e-post: reklaam@loodusajakiri.ee

Ajakirja väljaandmist toetab: Keskkonnainvesteeringute Keskus


Ajakiri Horisont läbi aegade (PDF, 4MB)

Horisont 2/2014

Ilmume ka e-ajakirjana: