Nr. 6/2006


  UUDISED
2005.09.02 - Sotsiaalteaduste VI aastakonverents tulekul

4.-5. novembril 2005 toimub Tallinna Ülikoolis Eesti sotsiaalteaduste VI aastakonverents (ESAK VI), mille läbivaks teemaks on interdistsiplinaarsus ja paradigmade paljusus haakuvana teravate sotsiaalsete probleemidega ühiskonnas.

„ESAK VI omab kõiki võimalusi esitada ülevaatliku pildi Eesti sotsiaalteaduste seisust moel, mis kutsub arutlema ja vaidlema, uusi radasid otsima,“ ütles Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduskonna dekaan Aleksander Pulver.

Iga-aastast Eesti sotsiaalteaduste aastakonverentsi korraldavad sel aastal Tallinna Ülikooli Sotsiaalteaduskond, Eesti Humanitaarinstituut ning Rahvusvaheliste ja Sotsiaaluuringute Instituut, Tallinna Tehnikaülikooli Humanitaarteaduskond, Audentese Ülikool ja Estonian Business School.

Täpsem info ja registreerumine

Osavõtjaks saab registreerida kuni 31. oktoobrini 2005

*elektronpostiaadressil esakvi@tpu.ee

*veebiaadressil www.tlu.ee/konverents/2005esak/registreerimine.htm

*faksil 6409 447

*postiaadressil ESAK VI koostöötoimkond, Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduskond, Narva mnt 25, 10120 Tallinn

Konverentsi osavõtumaks täpsustub, jäädes esialgsete kokkulepete kohaselt koostöötoimkonnas suurusjärku kuni 400 krooni (üliõpilastele soodustus 50%) ja sisaldades konverentsi jaotusmaterjalide mapis programmi ja ettekannete teese, peale konverentsi toimumist ilmuvat artiklite kogumikku, kohvipause ja konverentsi vastuvõttu.

Konverentsi töö toimub ava- ja lõpp-plenaaristungil ning sektsioonides. Liigse killustatuse vältimiseks kavandab koostöötoimkond avada umbes 12 sektsiooni. Konverentsi töökeeled on eesti ja inglise keel.

Täiendav informatsioon

Aira Lepik

ESAK VI koostöötoimkonna juht

Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduste doktorikooli juhataja

e-post: esakvi@tpu.ee

koduleht: www.tlu.ee/konverents/2005esak/

Tagasi


Ajakiri Horisont läbi aegade. PDF formaadis fail ~4 MB